Handgemaakte Deense plak zoete lakrids

€9,95 incl. btw

De mildste lakrids van Bagsværd. Vol en overwegend zoet, met een beetje salmiak en zeezout voor balans. Een toegankelijke keuze voor liefhebbers van zoete drop.

Sød is de mildste lakrids van Bagsværd. De uitgesproken smaak van zoethout blijft duidelijk aanwezig, maar zoet krijgt hier meer ruimte dan zout en salmiak.

Ook deze mildere variant is geen gewone zoete drop. Tijdens het koken reageren melkeiwitten en suiker met elkaar. Deze Maillardreactie geeft de lakrids zijn diepe, volle smaak. Een kleine hoeveelheid salmiak en zeezout zorgt voor balans en voorkomt dat de lakrids alleen maar zoet smaakt.

Na het koken wordt de warme massa in vormen gegoten en blijft hij een nacht rusten. Deze bereidingswijze zorgt voor de zachte, compacte en bijna smeltende textuur.

Daarna worden de plakken met de hand gesneden en verpakt. Hierdoor kunnen vorm, dikte en gewicht iets verschillen. Iedere plak weegt minimaal 160 gram.

Je ontvangt de lakrids als één complete plak. Snijd hem thuis met een stevig mes in kleine blokjes of repen. Sød is een mooie keuze voor wie kennis wil maken met Deense lakrids, maar nog niet direct voor een stevige salmiaksmaak kiest.

Een milde kennismaking met Deense lakrids

  • in kleine stukjes bij koffie of thee
  • samen met melk- of pure chocolade
  • als zachte afsluiting na het eten
  • om naast Classic, Salt of Salmiak te proeven
  • op een schaal met verschillende soorten lakrids
  • als cadeautje voor iemand die liever zoete drop eet

Meer weten over Bagsværd Lakrids en hun handgemaakte Deense lakrids? Ontdek Bagsværd Lakrids →

Suiker, glucosestroop, gezoete gecondenseerde melk, volledig geharde palmpitolie, zoethoutpoeder, plantaardige emulgator: mono- en diglyceriden, salmiak, zeezout, kleurstof: plantaardige koolstof, glansmiddel: schellak.

VoedingswaardePer 100g
Energie1828 kJ / 436 kcal
Vetten16 g
waarvan verzadigd15 g
Koolhydraten70 g
waarvan suikers51 g
Vezels0 g
Eiwitten2.4 g
Zout0.4 g

Bevat melk.

Bevat zoethout. Mensen met een hoge bloeddruk wordt aangeraden overmatig gebruik te vermijden.

Droog en niet te warm bewaren.

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Handgemaakte Deense plak zoete lakrids” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Handgemaakte Deense plak zoete lakrids
You're viewing: Handgemaakte Deense plak zoete lakrids €9,95 incl. btw
Toevoegen aan winkelwagen
Shopping cart close